fbpx

Mūsų filosofija

Gyvenimas – atradimų dėlionė. Vienas tų ypatingų atradimų, kai moteris pamato save veidrodyje tarsi nužengusią iš pasakos, kai palieka kasdienius rūpesčius, baimes, skaudulius už širmos ir šiek tiek keistai jausdamasi nebyliai kalbasi su savo atvaizdu. Jis jai patinka, nors ir neįprastas. Jis toks sodrus ir gyvybiškas, kad negalėtų su juo gyventi ištisai, bet pasimėgauti jo magija ji trokšta, nors gal ir ne visada drįsta tai sau pripažinti.

Mes kviečiame pažadinti savo intuiciją, leistis į pažintinę kelionę su savimi, su tuo kas Jus įkvepia, kas augina Jums sparnus. Mes kviečiame išdrįsti dovanoti suknelę sau, nieko neklausus, nieko nelaukus, nieko neprašius. Juk mes to vertos. Mes kviečiame rinktis suknelę intuityviai, o jei norėsis patarimų, – visada mielai su Jumis leisimės į užburiančius pokalbius.

Suknelė – mūsų saitų liudininkė. Ji lydi mus į svarbiausias gyvenimo akimirkas, sustiprina, kai jaučiamės neužtikrintos, užaugina sparnus, kad galėtume skristi ir pakviesti skristi sau brangius žmones, sukuria apsaugą, už kurios galime paslėpti slapčiausias savo mintis ar vaikelį, nedrąsiai besisukantį į klostę, kai aplinka svetima.

Kiekvienos moters gyvenimas – tarsi legenda, pilna persipynusių istorijų, sudėliotų į trumpesnes ar ilgesnes inscenizacijas, įvairiausių rolių, papildančių viena kitą, partnerių, suteikiančių jos legendai įdomių dramaturginių vingių, jausmų ir svajonių, kurie lyg brangiausi kvapai, sukuria originalų įsimintiną šleifą, rekvizitų ir aksesuarų, suteikiančių legendai mitą, kartais ilgaamžį.

„Moteriška suknelė turėtų būti tarsi spygliuotos vielos tvora: atliekanti savo paskirtį, bet netrukdanti  vaizdui“, –  Sophia Loren

Grožio samprata ir jo vartojimas keičiasi, tačiau ikonos lieka ikonomis, puoselėjančios savo išskirtinumą, ryšį su protėviais, su tuo, kas tikra, kas nepamirštama šimtmečiais. Tinkamai pasirinkta suknelė išryškina ikonos grožį ir palieka tą įvaizdį gyvuoti epochoms. Mes kviečiame leistis į malonius pokalbius apie grožį, svajones.

Mažosios mergaitės – dievaitės, princesės iš pasakų. Neapsakoma laimė mamai auginti dukrą. Matyti kaip ji auga, skleidžiasi, šukuoti jos garbanas, ieškoti jai suknelių. V.E.S.N.A mados specialistai su dėkingumu ir džiugesiu kurs mažus ir didelius stebuklus Jūsų princesėms, kad jos išgyventų pasakas.

Vaikiskos sukneles
progines sukneles

V.E.S.N.A namuose Jus pasitiks baltumo magija. Kai lengvumas šoka drugelių šokį, kvepia oras pavasario žiedynais kur bebūtum ir atrodo, jog  apkabintum visą pasaulį, išbučiuotum kiekvieną gyvą būtybę. Tas jausmas, kai šiek tiek tampi nežemiška, o gal ir ne šiek tiek, kai savo žibančiame žvilgsnyje sukuri neįtikėtiną šviesą, nepaliekančią abejingų, kviečiančią patikėti besąlygiškais jausmais ir tikrumu.

Mes mėgstame grožį, mėgstame kokybę, mėgstame iki smulkmenų apgalvotas detales, suprantame jų skleidžiamus ženklus. Mes mėgstame kiekvieną dieną gyventi pagal širdies pulsą, nuotaiką, kurią pulsuoja mūsų vidinis balsas.

Pabundate, nusiprausiate veidą, prisimenate sapną, užrašote jį, apsivelkate nuotaiką atspindinčią suknelę ir einate į dieną. Jūs puikiai žinote, kad suknelės pasirinkimas  padės dienos iššūkiuose, jei ją pasirinksite teisingai, todėl ramiai įkvepiate, iškvepiate, pajaučiatei tos dienos vibracijas ir jau esate pasiruošusi su vienintele, ypatinga, tos dienos suknele.

V.E.S.N.A mados specialistai kviečia Jus užsukti pas mus tiesiog be progos, tiesiog dėl savęs, kad visada turėtumėte pasirinkimą suknelių pagal tos dienos pulsą.

Belaukdami Jūsų mes rašome į savo dienoraštį epitetus, kurie kyla pagalvojus apie suknelę, apie moterį ir jos lūkessčius: elegancijos deivė, rafinuota klasikos dama, romantiškoji pievų gražuolė, aikštingoji princesė, paslaptingoji kūrėja  ir dar daug kitų. V.E.S.N.A. mados specialistai pasiruošę pagelbėti kiekvienai moteriai unikalaus vaidmens kūrime.

Kiekviena moteris yra graži. Jos grožiui išryškinti reikalinga vienintelė, nepakartojama, tobula suknelė tik jai.

V.E.S.N.A mados specialistai dievina kurti legendas. Kurkime jas drauge!