fbpx

Apie

VESNA store suknelių namai – tai lyg oazė, kurioje moteris pasileidžia į mados meditaciją, pažįsta naują save ir stebi kaip pildosi jos slapčiausios svajonės. Tai suknelių namai fantazijoms be ribų, – šviesūs, jaukūs, laukiantys Jūsų.

Salonas įsikūręs nuostabiame Vilniaus centre, pulsuojančiame kosmopolitiškomis nuotaikomis, gyvybe. Jus pasitiks įspūdingos vitrinos, kalbančios pačios už save ir mes Jūsų nekantraudami lauksime, kad išgirsti Jūsų svajones ir papasakoti savo, kaip jos pildėsi.

Mes mėgstame grožį, mėgstame kokybę, mėgstame iki smulkmenų apgalvotas detales, suprantame jų skleidžiamus ženklus. Mes mėgstame kiekvieną dieną gyventi pagal širdies pulsą, nuotaiką, kurią pulsuoja mūsų vidinis balsas.

Vesna store salone rasite didelį suknelių, avalynės ir aksesuarų pasirinkimą. Ypatinga kokybė, nematyti prekės ženklai, tai kuo norime pasidžiaugti kartu su Jumis.

Mes kviečiame Jus kartu leistis į įvaizdžio atradimų dėlionę, kviečiame pasitikėti mūsų profesionalumu svarbiausiose Jūsų gyvenimo akimirkose arba tada, kai norisi sukurti kažką nepamirštamo tiesiog sau, savo mylimiesiems.

Mūsų tikslas, kad magiškų atradimų moteriai būtų daugiau, kad jos artimieji išvystų ją švytinčią, kad ji skleistų žavesį pasauliui ir kviestų tą daryti kitas. Juk grožis išgelbės pasaulį! Mūsų tikslas išleisti Jus laimingas ir norinčias sugrįžti.

progines sukneles